Logo Smeg
Linea | Smeg TR

Linea

Please only use this tool to share the page you are interested in. To ask a question or request information please use the relevant form on the contacts page.

Mekandan en uygun şekilde yararlanmak için temel ve simetrik estetik.

Linea serisi Smeg’in iç tasarım stüdyosu tarafında tasarlanan geniş bir ürün grubunu içerir ve bu grup cihazlara ergonomik ve dengeli bir yaklaşım getirmiştir. Elektrik, kompakt, mikrodalga ve buharlı fırınlar, ocaklar, kahve makineleri, evyeler ve davlumbazlar tamamen minimalist stilleri ve az yer kaplayan tasarımları ile nitelendirilirler. Özellikle vurgulanması gerekenler, kulpları, şeffaf kontrol düğmeleri veya camın göze çarpan şekilde kullanımıyla dokunmatik kontroller. Dokunmatik kontroller, paslanmaz çelik ile birleştiğinde, tasarımdaki son trendlerin etkileyici bir yorumlamasıdır.

Cihazların en iyi performansını ve son teknolojisini de unutmamak gerekir. Örnekleri şunlardır: normal A- sınıf cihazlar ile karşılaştırıldığında maxi-kapasite elektrikli  fırınlarda 20% oranında enerji tasarrufu sağlanmaktadır; yüksek performans ocak gözleri; ve bizim çok yönlü ve tam otomatik kahve makinelerimiz, evinizin rahatlığında bar-kalitesinde kahve, cappuccino ve sıcak içecekler sağlamaktadır.

Tüm Linea estetik ürünlere bakınız>