Logo Smeg

BUHARLI PİŞİRMENİN FAYDALARINI KEŞFEDİN

05/12/2013

Buharlı pişirmenin popülerliği şüphesiz son yıllarda artmaktadır. Smeg, kombi buhar pişiricileri, linea ve klasik estetik serilerdeki fırın, kahve makinesi ve ısıtma çekmecesi gibi diğer ankastre ürünleri ile uyumlu olması için geliştirmektedir.

Smeg tarafından üretilen kombi buharlı pişirici ile yemeklerin tadının aynı kalması, orijinal formunu koruması ve en önemlisi daha sağlıklı bir yiyecek hazırlanması sağlanır – ailenizin ve arkadaşlarınızın beğeneceği dolgun ve leziz tatlar.

Enerji verimliliği, maliyet etkinliği ve etkileyici estetik arasındaki mükemmel denge, fonksiyonellik gibi anahtar bir değer olup – cihaz seçiminizde önemli bir katkı sağlayacaktır.

 

Çoğumuz, kolay kullanılabilen, kolay temizlenebilen ve güzel görünen bir fırın ararız, işte bu yüzden Smeg kombi buharlı pişirici aradığınız cevap olabilir. Buharlama, kızartma veya ızgaralama olduğu zaman mükemmel esneklik sağlamakla beraber, sağlıklı ve lezzetli bir pişirme methodudur.


 

Kullanıcılar daha hızlı pişirme sürelerinden faydalanacaktır – düşük enerji tüketiminin yanı sıra geleneksel pişirme yöntemlerinden tipik olarak 20-25% daha kısa süre. Geleneksel fırınlardan daha  yüksek ısılarda çalışan bu cihazlarda, pişirme ortamı fan destekli rezistans sayesinde nemlidir. Standart fırının yarattığı kuru pişirme ortamından farklı olarak, buhar daha fazla toleranslı olup, yemeğiniz kolayca bozulmayacaktır.  Ayrıca, dilerseniz birçok yemeği bir kere de herhangi bir tad transferi olmadan ve pilav, makarna gibi karmaşık yemekleri mükemmel bir şekilde malzemelerini kurutmadan pişirebilirsiniz.

 

Kompakt fırın ayrıca ızgara rezistansı ile donatılmış olup, fan destekli fonksiyon ile birlikte kullanılabilir. Bu sayede, pişirme işlemi başlamadan önce et kurutulur – sonuç ise başka cihazlara gerek duymadan kusursuz pişirme işlemi. Sonuç olarak, pişirme ve temizleme zorluğu büyük oranda azaltılmış ve size de daha temiz ve sessiz bir mutfak kalmıştır

Mevcut modeller: SC45V2, SC45VNE2S45VX2