Logo Smeg

Bulaşık Makineleri

Smeg bulaşık makineleri: Yüksek-performanslı yıkama için tasarlandılar.

Smeg solo veya ankastre bulaşık makineleri mutfağınızı tasarım anlamında tamamlayacak en mükemmel yoldur. Son derece sessiz ve iyi tasarıma sahip olan bu cihazlar; kurulum, stil ve yükleme kapasitesi olarak değişkenlik gösterirler.

45cm modellerden (sınırlı mekanlar için idealdir), yeni ve çatal-bıçak için ek üst sepet ve üç değişik seviyeye ayarlanabilen orta ayarlanabilir sepet özelliği bulunan 14 ayarlı modellere kadar, herkese uygun bir Smeg bulaşık makinesi vardır. Smeg firmasının geçmişten gelen tecrübesi sayesinde ortaya çıkan geniş bilgi-birikimi, özel orbital ve mekikli yıkama sistemlerini geliştirmesini sağlayarak, tüm bulaşık makinesi serilerinde en uygun su dağıtımını garanti etmektedir. Ek olarak, tüm Smeg bulaşık makineleri Aquastop teknolojisi ile donatılmıştır. Bu cihaz, hortum üzerinde bulunan sızıntıları saptar ve su kaynağını hemen kapatır, böylece taşmadan dolayı meydana gelebilecek arızaların önüne geçmektedir.

Klasik tasarımlı modellerin yanı sıra, Smeg olağan dışı tasarımlara sahip olan mutfaklar içinde bir seri bulaşık makinesi geliştirmiştir. Yatay modeller kısıtlı mutfaklar için ideal bir çözüm olup, Maksi yükseklikte modeller normalden yüksek profil tezgahlar için uygundur, otomatik kapı modelleri mutfak içinde bulunan diğer kulpsuz cihazlar ile mükemmel bir şekilde uyumludur, yerden-tasarruf eden modeller yüksek kapasiteye ihtiyaç duymayan insanlar için tasarlanmıştır ve renkli modeller ise 50lerin retro stilini yansıtmaktadır.  

Tipologia: Ankastre - Ayaklı

 • BL4

  ÇELİK TEZGAH ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1AZ-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAIIK MAKİNESİ, PASTEL MAVI, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1NE-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, SIYAH, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1O-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, TURUNCU, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1P-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, KREM, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1R-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, KIRMIZI, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1RO-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, PEMBE, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1VE-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, LIMON YEŞILI, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
 • BLV1X-1

  60CM “RETRO” SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, METALIK GRI, ENERJİ SINIFI AAA

  Sayfa
Reset filtri