Logo Smeg

AYI PADDINGTON 2014 MEDİKAL ARAŞTIRMA BAĞIŞI İÇİN SMEG FİRMASINI ZİYARET ETTİ

Smeg yine bağış anlamında fantastik bir yılı Action Medical Research ile geride bıraktı.

15/12/2014

                      


Smeg firmasının birçok anlamda fon toplama çabaları için 2014 çok büyük bir yıl oldu. Haziran ayında yapılan “Londra’dan Paris’e” bisiklet turundan, sayısız pasta satışına kadar, Smeg takımı bu fantastik amaç için büyük bir iş başardı. Bu yıl, Action Medikal Araştırma’yı desteklemek ve 2015 yılına kadar, şu ana kadar Smeg toplamda 30,000£ toplanmıştır.

Smeg firmasından Doktor Mike Giddings çeki Action Medikal Araştırma’nanın en başındakilerden Toby Tennant’a geçen Cuma öğleden sonra takdim etti. Nitekim, Toby çeki tek başına almaya gelmedi. Yanı başında tabii ki de ayı Paddington başkası yoktu! Smeg merkez’de bu ünlü ayının yer alması ciddi bir heyecan yaratarak, herkes kendisiyle fotoğraf çektirmek isted.  Smeg, Paddington’u kendi yerlerinde ağırlamaktan son derece onur duydu, özellikle son derece yoğun olduğu dönemde. Tüm, bağış toplama çalışmaları ve son dönemdeki gişe rekorları kıran filmi ile bu küçük ayının bu kadar şeyin nasıl üstesinden geldiğini anlayamadık!

                      


Tüm buzdolaplarını marmelat aramak için kontrol ettikten sonra, Toby ve Paddington minnettar bir şekilde çeki aldı ve birkaç resim için poz verdiler. Göreceğiniz gibi, bağış-toplama sonuçlarından son derece memnun kaldılar.

2015 yılı için daha fazla umutlu olan Smeg, action medikal araştırma ile yine bir fantastik yıl için vites arttırdı. Önümüzdeki 12 ay için neler olacağını görmek için bu alanı takip ediniz!

Action Medikal Araştırma ‘ya ait daha fazla bilgi için ve bağış-toplama çabaları ile ilgili bilgilendirilmek için, Smeg Action sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.