Logo Smeg

SMEG FAB MICKEY MOUSE BUZDOLABININ YENI VERSIYONUNU CIKARDI

22/05/2019

Çocuklar ve büyükler arasında en sevilen Disney karakteri olan Mickey Mouse, artık çizgi roman meraklılarının evlerine girmeye hazır.  İkonik çizgi film karakterinin 90. yılı için geçen sene hazırlanmış olan sınırlı sayıdaki modelin başarısını takiben Smeg, karşı koyulamaz orijinal tasarımı ile yeni buzdolabını sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Hem Smeg hem de Mickey Mouse karakterinin çekiciliğini ortaya koyan paylaştıkları aile sevgisi, sağlıklı bir yaşam ve daima hayatta mutlu olma gibi güçlü değerlerdir. Orijinal Mickey Mouse çiziminin yer aldığı FAB28RDMM4 kodlu buzdolabında, Mickey'nin buzdolabının kulbuna uzanmasını tasvir etmektedir. FAB28RDMM4 buzdolabı tam bir tasarım ürünü olup, bulunduğu ortama mizah ve şakacılık katmaktadır.

Klasik yumuşak hatları ile, yeni modelde dışarıdan değişiklik olmadığı görünmekte; fakat, cihaz iç kısmı 2018 yılında tekrar tasarlanarak, hem çağdaş stile hem de çevresel sürdürebilirliğe odaklanmıştır. Bu modelin kalbinde bulunan yenilikçi teknoloji A+++ enerji sınıfı, Multiflow soğutma sistemi, Life Plus  0 °C çekmecesi ve iki LED aydınlatma şeridi gibi maksimum performans ve verimlilik sunmaktadır.